Її можна отримати через платформу Animal Help Ukraine.

Про це повідомляє прес-служба.

В рамках проекту ветеринари з США, а також Канади, Великобританії та інших країн світу, надаватимуть власникам тварин з Київської області безкоштовні консультації онлайн. Поговорити з ветеринаром можна на сайті.

Консультації будуть відбуватись у чаті, який оснащений автоматичним перекладачем для подолання мовного бар’єру між учасниками. Щоб почати чат, треба тільки вказати власне ім’я. У користувачів платформи буде можливість відправити на свою електронну скриньку запис чату та повернутись до нього пізніше. 

Фахівцям можна задати будь-яке питання стосовно здоров’я або догляду за тваринами.

  • харчування – як знайти альтернативи звичайному корму в умовах війни та перейти на натуральні продукти;
  • спокій тварини – як знизити тривожність та стрес улюбленця під час вибухів;
  • перша допомога – які врятувати тварину в екстремальних умовах;
  • екзотичні тварини – як допомогти тим, за ким потрібен особливий догляд;
  • медикаменти – що робити в разі відсутності необхідного препарату та які “людські” відповідники можна використовувати для лікування тварин.

Також сервіс має власну бібліотеку матеріалів та ресурсів. Там українці знайдуть рекомендації по догляду та поради зі збереження здоров’я домашніх улюбленців.

Сервіс заснувала американська мережа клінік Galaxy Vets, власником якої є харків’янин Іван Захаренков.

«Україна – моя Батьківщина. Варварське вторгнення Росії на її території вбиває тисячі людей, в цей час тисячі домашніх тварин стають безпритульними та потребують допомоги. Відсутність доступу до ветеринарних послуг – це проблема, яку ми хочемо допомогти вирішити за допомогою роботи нашої платформи. Ми допомагатимемо тим, що вміємо найкраще – рятувати життя тварин», – коментує ініціативу Захаренков.

Раніше Центр захисту тварин відчитався за роботу під час воєнного стану.

Фото: Фейсбук