За словами мешканців, сморід провокує проблеми зі здоров’ям, наприклад нудоту та головний біль, та школить довкіллю.

Мешканці Голосієвського району скаржаться на погіршення якості повітря через занедбаний колектор та каналізаційні системи.

Про це написала киянка Ганна Загребельна в Facebook.

За її словами, сморід провокує проблеми зі здоров’ям, наприклад нудоту та головний біль, та школить довкіллю. В колекторі також може статись обвал, бо бетонні плити йдуть під землю, а поруч розташована станція метро та інші споруди. Крім того, новобудови створили додаткове навантаження на стару каналізаційну систему.

“5 років поспіль у #Голосієво неможливо дихати – особливо влітку – жахливий сморід фекалій у повітрі доводить до нудоти у прямому сенсі слова! Причина – занедбаний колектор (на фото) та каналізаційні системи, які вимагають термінової очистки та ремонту. Реконструкцію колектора було заплановано на 2017 рік – за цей час КМДА виділила на це сумарно 600 мільйонів гривень! Де вони?  ДКСУ і унеможливили проведення робіт (див документ)”, – йдеться в дописі.

Реконструкцію колектора, за словами жінки, обіцяли провести у 2017 році. Минулого року після аварії там відремонтували 153 метри трубопроводу.

Мешканці регулярно скаржаться та звертаються до депутатів районної адміністрації. Як заявляє жінка, на сьогодні третина київських каналізаційних мереж перебувають у зношеному та аварійному стані.

До слова, раніше телеканал “Київ” висвітлював проблеми в Голосієві.

Нагадаємо, у лісі на Дарниці знайшли злив для каналізації.

Фото: facebook