ЖК City Park та ЖК Green досі не здані в експлуатацію. Забудовника пов’язують з колишнім міським головою Ірпеня Володимиром Карплюком.

В суботу, 18 вересня біля відділу продаж будівельної групи «Синергія» в Ірпені Київської області відбудеться спільна акція протесту мешканців ЖК City Park та ЖК Green Side проти встановлення промислового тарифу за енергоспоживання для населення у розмірі 5,1 грн/кВт-год. Про це повідомляє Kyiv.Media.

Початок акції — о 10.00 за адресою вул. Соборна 2-А.

Повідомляється, що згаданий тариф діє із серпня цього року через те, що обидва ЖК не здані в експлуатацію, але в них проживають люди.

Постановою Кабінету Міністрів України № 859 від 11.08.2021 р. встановлені тарифи на електроенергію для побутових споживачів від 1,44 до 1,68 грн/кВт-год з ПДВ в залежності від місячних обсягів споживання, що діятимуть з 01.10.2021 по 30.04.2022.

Зауважимо, що згідно з сертифікатами готовності об’єктів, ЖК City Park та ЖК Green Side мали бути введені в експлуатацію у 2019 році.

За даними «Наших Грошей», засновниками ТОВ «Будівельна група «Синергія» є Олександр Заболотний, Юрій Марченко та Ігор Оверко. Компанію пов’язують з колишнім міським головою Ірпеня Володимиром Карплюком.

Як повідомляє рух «Чесно», Карплюк свого часу був власником 67 квартир, але згодом його рекорд побив Ігор Оверко, який задекларував 586 квартир.

Чинного мера Ірпеня Олександра Маркушина також пов’язують з Карплюком, як і політичну партію «Нові обличчя», яка на минулих виборах завела до Ірпінської ради 13 депутатів.

Фото: Фейсбук