Раніше птахи жили на горищі будинку, але тепер його закрили.

Мешканці будинку на Первомайського, 5 у Києві (Печерський район) скаржаться на голубів, які постійно сидять на карнизах та балконах. Птахи залишають купи посліду, неприємний запах від якого дуже дратує людей — розповіла у прямому включенні з місця події кореспондентка «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Повідомляється, що голуби вподобали цей будинок давно і раніше гніздилися на горищі. Після перших скарг на птахів комунальники закрили всі щілини на дах. Однак птахи залишилися.

«ЖЕК горище закрив для голубів, але проблему не вирішили. Весь послід за багато десятиліть там залишився в будинку, дезінфекції не було. І цим усим дихає весь будинок» — розповіла одна з мешканок.

Тепер голуби гніздяться на карнизах і балконах. Примітно, що на них скаржаться лише мешканці двох під’їздів, а інші люди їх навіть підгодовують. Дехто пояснює таку увагу голубів до будинку тим, що поруч росте велика шовковиця зі смачними плодами.

Деякі мешканці перших поверхів самостійно відтирають послід зі своїх балконів. В місцевому ЖЕДі коментувати ситуацію відмовилися.

Як ми повідомляли, нещодавно у Борисполі встановили спеціальну платформу для лелечого гнізда.

Фото: скріншот