Повідомляється, що по цій вулиці проводять ремонтні роботи комунальні служби.

По вул Турчина комунальники проводять ремонтні ремонти через початок опалювального сезону. У дворах по цій вулиці є кілька розритих ям, заповнених окропом, повідомляють користувачі Facebook-спільноти «Нивки разом».

Зокрема, скаржаться мешканці будинку 2/17.

На показаних відео помітно щонайменше дві ями.

Працівників комунальних служб на відео немає, однак місця робіт обгороджені спеціальною стрічкою.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментарі «Київводоканалу» та встановити деталі.

ДОПОВНЕНО

Як стало відомо кореспондентам  «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» на місці події, комунальники вже відкачали окріп з однієї ями. Місця прориву труб заварили, але не всі, бо пар в деяких місцях все одно з’являється. Інша яма залишається з водою.

Місцеві мешканці розповіли знімальній групі, що до проривів звикли. Перед цим прорив був у липні — вони не виключають, що через це ями і не засипають, бо скоро, мовляв, ремонтувати знову .

В будинку біля ями немає ні опалення, ні гарячої води.

«І теплоенерго писали, фотки посилали. Питаємо: коли вже це станеться, шо ми за вас забудемо і ви за нас забудете хоча б років на 5-10, шоб не згадувати за ці труби і опалення?? Нічого не обіцяють — вчора приїхали, воду відкачали, і поїхали. Ввечері вже приїхала аварійка, приїхали варити. По-перше пізно, по-друге вода ше стояла. В одній ямі взагалі не відкачували. Але оце прийшла подивитися, то воно парує — значить, недоробили, недоварили, вода десь протікає» — скаржиться місцева мешканка.

Також люди розповідають, що один з помічників депутата Київради нібито повдіомив їм, що будинки в цьому дворі внесені у список на плановий ремонт. Однак імені депутата вони не запитали, і роботи тут ще не починали.

Напередодні у двох районах Києва мешканці залишилися без опалення через аварію.

Фото: Фейсбук