Торгова мережа заявила, що має всі документи на захисне спорядження.

Про це повідомив “Львівський Оборонний Кластер”.

За їх даними, декілька волонтерів повідомили про продаж у мережі гіпермаркеті “Епіцентр” бронежилетів, яке виготовляє об’єднання.

Відомо, що Міністерство оборони України визначило ЛОК основним координатором волонтерського руху, направленого на організацію виготовлення бронежилетів. Ці бронежилети не підлягають продажу, їх безкоштовно передають на потреби ЗСУ.

“Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує ЛОК при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів – нашого виробництва”, – зазначили у ЛОК.

Тому ЛОК звернулись до СБУ та Генпрокурора України, щоб з’ясувати, як продукція, яку волонтерське об’єднання безкоштовно передає українській армії та службам, опинилася на полицях магазинів.

В “Епіцентрі” заявили, що ці бронежилети їм поставила компанія “Група Венето”, яка надала всі документи на товар. Зокрема, товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Адміністрація торговельної мережі наголошує, що закупила їх правомірно з усіма підтверджуючими документами.

Наразі правоохороні перевіряють інформацію.

Фото: Фейсбук