Решта закладів начебто закрилися одразу після введення карантинних обмежень.

П’ять приватних дитячих садочків Totosha в Деснянському районі Києва перевірили представники київської Держпродспоживслужби. Про це йшлося в сюжеті програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Напередодні журналісти телеканалу «Київ» з’ясували, що один із закладів цієї мережі на вулиці Радунській, продовжує приймати дітей в карантин. Після цього представники Держпродспоживслужби влаштували рейд, щоб дізнатися, чи не працюють так само інші садочки.

З’ясували, що всі заклади начебто закрилися одразу після введення локдауну; вікна і двері в кожному – зачинені. Консьєржка будинку, в якому розташовується один такий садок, розповіла, що відвідувачів тут не було відтоді, як міська влада оголосила про запровадження суворих обмежень.

Нагадаємо, власниця садочку Totosha, який працював в локдаун, заявила, що закон не порушила, адже дітей тут начебто не навчали, а лише гралися з ними. Попри це, Держпродспоживлужба Києва заявила, діяльність закладу незаконна і пообіцяла поділитися інформацією з поліцейськими, щоб ті відкрили кримінальне провадження. Поки що відомо лише, що поліцейські склали на власницю адмінпротокол і їй загрожує 34 тисячі гривень штрафу.

Сьогодні стало відомо, коли в київських школярів завершиться навчальний рік.

Фото: Фейсбук