Сума угоди не розголошується.

Французький парфумерний холдинг Philippe Benacin Holding придбав 100% акцій двох українських компаній, що працюють у косметично-парфумерній сфері: Brocard Ukraine та Hexagone. Про це повідомляє RAU з посиланням на лист, надісланий компаніям-партнерам від Brocard.

Сума угоди не розголошується.

У повідомленні вказано, що угода була завершена ще 23 травня 2022 року, про що було проінформовано Антимонопольний комітет України (АМКУ). Після оформлення всіх документів Philippe Benacin Holding буде єдиним власником і ТОВ “Брокард Україна”, і ТОВ “Егзагон”, яке є одним з найбільших дистрибуторів України у сфері товарів для краси.

Повідомляється, що з 2010 року Brocard Ukraine належав офшорному кримському холдингу з російськими власниками, а кінцевим бенефіціаром компанії (як й ТОВ “Егзагон”) була власниця російської мережі Л’Этуаль Тетяна Володіна.

Тепер, як вказано у листі, як торговельна мережа Brocard Ukraine, так і дистрибутор Hexagone, відійшли французькій приватній компанії Philippe Benacin Holding, яка має декілька інвестиційних проектів. В планах Philippe Benacin Holding – подальший розвиток і посилення позицій мережі Brocard Ukraine.

На 1 січня 2022 року мережа нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

Фото: Фейсбук