Ще влітку Муніципальна варта Києва затримала чоловіка, який начебто справляв малу потребу на Володимирській гірці. Відео жорсткого затримання почало розповсюджуватися лише зараз.

Про цю історію повідомили на Facebook-сторінці Муніципальної варти Києва.

Цитуємо повідомлення муніципалів (оригінальна лексика збережена):

Останніми днями мережею шириться давнішне обрізане відео, де муніципали начебто по-звірячому катують маленького хлопчика в трусіках за те, що він ”просто поссал”. Хочемо заспокоїти поціновувачів тварин. Воно живе й здорове (на відміну від муніципала, який отримав травми за те, що не дозволив сцикуну поводитись, як тварина на людях)“, – написали муніципали.

Також додали, що й надалі будуть “жорстко реагувати на тих, хто буде намагатись вчинити насилля щодо вас, а тим більше щодо співробітників муніципальної варти, які стали на заваді правопорушення”.

Додаємо фото з початку конфлікту. Ви можете глянути на дату і самі собі відповісти на питання: чому відео з’явилось саме зараз?“, – зазначається в повідомленні.

Зазначимо, інцидент із затриманням чоловіка, який справляв малу потребу в парку Володимирська гірка у центрі Києва, стався 6 червня 2021 року, а повідомлення про це Муніципальна варта поширила 8 червня. Тоді у коментарях під дописом кияни цікавилися, чи застосовували до порушника фізичну силу. У Муніципальній варті відповіли: “Ні. Діємо відповідно до законодавства!”.

Тим часом у мережі поширюється відео цього затримання, де чітко видно, що чоловіка б’ють по спині гумовими кийками.

Щоправда, відео коротке і незрозуміло, як розгорталися події того дня і як поводився перед цим затриманий.

Фото: скріншот, фейсбук