Тепер компанія чітко запевняє, що не поділяє зміст та форму публікацій Баранського в соцмережах, які викликали обурення спільноти. До цього позиція групи була не така очевидна.

Компанія Fozzy Group звільнила свого скандального маркетинг-директора одного зі стартапів В’ячеслава Баранського, інформує прес-служба компанії.

Компанія запевняє, що не поділяє зміст та форму публікацій Баранського в соцмережах, які викликали обурення спільноти.

“Декілька днів тому маркетинг-директор одного зі старт-апів групи Слава Баранський на своїй персональній сторінці в соціальній мережі зробив публікації, зміст та форму яких ми не поділяємо, і які викликали обурення спільноти. Оскільки співробітники є нашою цінністю, то основою для рішення щодо цієї ситуації стала особиста зустріч керівників компанії зі Славою. За підсумками зустрічі повідомляємо, що відсьогодні Слава Баранський припинив роботу в групі компаній Fozzy Group”, — йдеться в повідомленні.

У групі компаній додали, що працюють для розвитку України і добробуту суспільства.

Нагадаємо, що маркетинговий директор одного з стартапів торгово-промислової групи Fozzy Group В’ячеслав Баранський зробив низку скандальних заяв у соцмережах. Він підтримав концерт Басти, обізвавши тих, хто проти: “Красава, Баста. Сільську тупість переможе тільки місто, яке кладе болт на цінності села”.

Також він писав: “Навіщо вам Моргерштерн, якщо є сільська “Плине кача”, спаплюживши пам’ять героїв Небесної Сотні. Крім того, Баранський критикував традицію одягати вишиванки.

Сам В’ячеслав Баранський згодом написав, що нібито “перегнув палицю” та “вкладав інші сенси і контекст” у свої пости. Він запевнив, що Донбас і Крим — українські території.

Спершу мережа Fozzy Group повідомляла, що відсторонила Славу Баранського на час внутрішнього розслідування та заявила про свою проукраїнську позицію. Після цього комунікаційниця міжнародної компанії розкритувала повідомлення групи – мовляв це те саме, що заявляти “ми не вбиваємо людей”.

Нагадаємо Василь Вакуленко (Баста) потрапив в “чорний список” Мінкульту в січні 2018 року. Але згодом артисту-українофобу був дозволений в’їзд в Україну. Так, 31 серпня 2020 року на адресу Мінкульту надійшов лист від СБУ про зняття заборони в’їзду на територію України і виключення з переліків осіб, які представляють загрозу національній безпеці, громадянина РФ Василя Вакуленко. Після чого репера і виключили з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Раніше в Києві охорона Басти накинулися на українця через фразу про Крим. Один з відвідувачів закладу вирішив нагадати російському реперу, який виступав в окупованому Криму, що Крим — це Україна, після чого охорона закрила двері ресторану і не впустила українця всередину. Раніше на захист Басти виступала дочка судді Печерського райсуду Києва Христини Константинової Анастасія. Вона заявила, що “потрібно заспокоїтися, тому що Крим вже не український”. Це викликало невдоволення в українців і дівчина вибачилася за свої заяви, сказавши, що “вона не знала про політичні погляди Басти”.

Фото: Фейсбук