Раніше заклад звинувачували у спекуляції на мовному питанні та хамській поведінці власників.

У соцмережах колишні та нинішні працівники мережі столичних кафе-пекарень «Хлібний» скаржаться на невиплату та затримку заробітних плат і на хамське ставлення з боку власників.

Днями допис зі звинуваченнями на адресу кафе опублікувала користувачка Instagram Дарина, яка представилася екс-працівницею «Хлібного». Пізніше у коментарях під дописом це підтвердили власники закладу.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений дашаа:) (@dashamiiii)

За словами дівчини, власники кафе відмовилися виплачувати їй заробітню платню після звільнення за 2 місяці. Причиною звільнення начебто стало те, що Дарина привела у заклад своїх подруг і придбала випічку для них, оформивши її на себе (з тим, що б у кінці місяця кошти були вирахувані з окладу).

«…через годину після цього випадку мене звільняють, обумовлюючи це тим, що передавати продукцію хлібного третім особам (навіть пробиваючи на себе) – не можна. Абсолютно ні в яких правилах про це сказано не було, це ніколи не обумовлювалося вголос. Як сказала мені менеджер, яка звільняла мене: «логічно треба було подумати» — пише Дарина.

Пізніше в сторіз вона додала скріншоти коментарів, у яких інші дописувачі розповідають аналогічні історії про «Хлібний». Одна офіціантка розповіла, що їй начебто пригрозили звільненням, тому що вона сильно вдарилася ногою і попросила відгул, інша пише, що її, мовляв, змушували працювати відразу в двох закладах мережі.

Kyiv Media

Також допис під публікацією залишила і власниця мережі «Хлібний» Аліна Косічкіна. Вона заявила, що зарплату дівчині не виплатять, оскільки інцидент із пригощанням подруг адміністрація розцінює як злодійство.

Kyiv Media

Водночас, інші дописувачі почали пригадувати «Хлібному» інциденти, що стосуються не лише хамського ставлення до працівників. За словами фотографа видання KyivPost Костянтина Черничкіна, у 2018 році ще один власник мережі, Дмитро Заходякін, обматюкав його після того, як запізнився на інтерв’ю.

«Ці «відомі» ресторатори, які раніше володіли The Burger, The Bar, The Cake і Sho, запізнилися на інтерв’ю майже на годину, не попередивши про це і досить грубо й умовно вибачившись після прибуття» — писав Черничкін.

Вибачатися після цього Заходякін відмовився, а свою поведінку мотивував тим, що фотограф начебто поводився по-хамськи. Зауважимо також, що Заходякін є чоловіком Косічкіної, вони мають спільних дітей.

Крім того, у тому ж 2018 році заклад розміщував на своїй сторінці в Instagram пост, в якому пафосно возвеличується російська мова.

Далі мовою оригіналу: «Я украинский хлеб. И я особенный, потому что разговариваю с вами по-русски (…) Но вы же не стали меня меньше любить?».

А нещодавно в соцмережах обурилися на номер «Вечірнього кварталу» про перехід сфери обслуговування на українську.

Фото: Фейсбук