У закладі на Бессарабці не перевіряють необхідні документи на вимогу червоної зони карантину, заявляючи, що вони не мають на це право згідно із законом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Андрій Лохматов.

“За що люблю нашу державу, так це за вічне ми ухвалили закон, але він ні*іга не працює. Заходжу до “Хлібного” на Бессарабці попрацювати. Заходжу, кладу речі біля столика, підходжу до каси робити замовлення, роблю його і розумію, що ніхто ще не запитав у мене сертифіката про вакцинацію”, — написав Лохматов.

За його словами, після цього він запитав у співробітниці закладу, чому вона не запитує його, чи має він сертифікат про вакцинацію.

“А ми не маємо права у вас його вимагати за законом та за Конституцією України, бо це медична таємниця. І відвідувачі мають право нам нічого не показувати та не повідомляти. І поліція не має права у вас вимагати цю інформацію. Ми детально вивчили цей питання, ми не можемо порушувати закони”, – відповіла співробітниця “Хлібного”.

За словами Лохматова, виходить, що в суспільстві немає однозначного розуміння та трактування рішення влади: поки одні заклади перевіряють сертифікати та не пускають не вакцинованих, орієнтуючись на постанову КМУ, інші заклади працюють на повну, орієнтуючись на кодекси та Конституцію.

КиївMedia намагається з’ясувати офіційну позицію мережі.

Нагадаємо, пекарні-кафе «Хлібний» представляють мережу ресторанів Аліни Косічкіної та Дмитра Заходякіна.

Мережа публічно декларувала свою російськомовність. Заходякін кілька років тому обматюкав фотографа під час інтерв’ю, а працівники його закладів скаржаться на невиплату заробітних плат та хамське ставлення керівництва.

Раніше мережа  «Хлібний» оновила вивіски над закладами — тепер на них написано «ХЛБНЙ». Дописувачі в соцмережах кепкують — мовляв, можна було б написати і «Х-Й», якщо власники так ігнорують українську.

Фото: Фейсбук