Закінчити ремонт на шляхопроводі планують до кінця літа.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Віталій Кличко, мер столиці, під час онлайнового брифінгу розповів, що до кінця серпня в Києві планують завершити ремонт Індустріального шляхопроводу та ще понад 60 об’єктів дорожньої інфраструктури.

«Вчора я перевірив, як відбувається капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу. Ми всі пам’ятаємо, у якому стані ще пів року тому він перебував. Бо з моменту будівництва об’єкту – в 1977 році – там не робили капітального ремонту. А це – 44 роки. Роботи там розпочали в березні цього року. Повністю замінили аварійні елементи конструкції мосту, влаштували сучасну гідроізоляцію, встелили новий міцний асфальт. А днями розпочали наступний етап робіт – ремонт трамвайної частини шляхопроводу», – повідомив Віталій Кличко.

Окрім цього, міський голова показав відео про те, як тривають роботи на Індустріальному шляхопроводі.

За словами Віталія Кличка, капітальний ремонт цього шляхопроводу планують завершити до кінця серпня цього року. Тоді ж – і відновити рух швидкісного трамваю.

Важливо, що роботи здійснюють комплексно. Тому разом з оновленням шляхопроводу виконують капітальний ремонт станції «Індустріальна» лінії швидкісного трамваю – відремонтують платформи станції та її приміщення.

«Також, зазначу, відбувається ремонт вулиці Борщагівської. Завершать її реконструкцію теж до кінця серпня. Вулиця не бачила капітального ремонту 57 років! Там зараз влаштовують верхній шар покриття проїжджої частини, ремонтують тротуари та влаштовують велодоріжки. Встановлюють опори зовнішнього освітлення. Крім того, на Борщагівському напрямку триває середній ремонт шляхопроводу на перетині Кільцевої дороги і проспекту Леся Курбаса», – підкреслив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що до кінця цього року місто плануємо оновити 65 об’єктів дорожньої інфраструктури. Наразі зокрема триває реконструкція наступної черги Пейзажної алеї, капітальні ремонти вулиць Льва Толстого, Чорнобильської, Милославської, кількох ділянок Великої кільцевої, що раніше перебували на балансі області.

Водночас оновлюють і Новокостянтинівський шляхопровід, два шляхопроводи на вулиці Льва Толстого – над залізницею і над річкою Либідь.

Фото: фейсбук