Міський голова зазначив, що для того, щоби зірвати плани агресора потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони, а не "розтринькування їх на сумнівні проекти".

Мер Києва Віталій Кличко закликав вище керівництво держави сформувати чіткий план дій на випадок широкомасштабної збройної агресії з боку Росії, скоординований із союзниками та партнерами України. Про це Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Вже три тижні весь світ спостерігає доволі дивну картину. Спираючись на дані космічної розвідки, США та інші партнери України на Заході попереджають про реальну можливість нового широкомасштабного наступу Росії на нашу державу. Вище керівництво України спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії. А тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм. Більше того, тих, хто закликає до особливої пильності, звинувачують у поширенні панічних настроїв. Так, ЗСУ сьогодні набагато сильніші, ніж були в 2014 році, набагато краще технічно оснащені. Ми пишаємось героїзмом та бойовим вишкілом наших вояків. Втім, ми не можемо допустити, щоби вони і вся країна заплатили дорогою ціною за самозаспокоєність та шапкозакидницькі настрої вищого керівництва держави. Для того, щоби зірвати плани агресора потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони, а не розтринькування їх на сумнівні проекти. Потрібна також чесна розмова із суспільством щодо серйозності викликів, з якими стикається Україна в безпековій сфері, включно з енергетикою. Нарешті, потрібен чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з нашими союзниками та партнерами. У черговий раз ворог випробовує Україну на міцність. Ми не маємо права схибити!», – закликав Кличко.

Фото: facebook