Португальське місто пообіцяло допомогти у відбудові одного з садочків Ірпені.

Про це повідомив мер Ірпені Олександр Маркушин.

За його словами, Ірпінь та португальське місто Кашкайш стали побратимами.

“Кашкайш ми відвідали із головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком та депутаткою Бучанської міськради Іриною Ярмоленко. Можу сказати від імені усіх – місто нас неймовірно вразило. Для нас воно стало яскравим прикладом прогресивного розвитку громади. Тут дуже добре вибудувана транспортна система, дуже якісно і чітко працюють комунальні служби, на високому рівні благоустрій. Я впевнений, після нашої перемоги представники ірпінських комунальних служб приїдуть до Кашкайша переймати найкращий досвід цього чудового міста”, – зазначив Маркушин.

Він також додав, що мер Кашкайша Карлос Керерас пообіцяв, що громада міста допоможе відбудувати один із пошкоджених рашистами дитсадків Ірпеня.

“Я щиро вдячний нашим новим міжнародним партнерам за таку підтримку у цей складний для нас час. І окреме спасибі за гостинний прийом понад 2000 українців, які знайшли у Кашкайші безпечний притулок. Пан Керерас зробив усе, щоб українці почувалися у Португалії не біженцями, а як вдома”, – наголосив мер Ірпені.

Фото: телеграм