Через війну 720 родин Бучанської громади втратили житло.

Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За його словами, з моменту звільнення міста Буча на Київщині від російських окупантів пройшло два місяці. Через війну 720 родин Бучанської громади втратили житло.

“Для них ми облаштовуємо два модульні містечка в Бучі: по вулиці Депутатська на 217 родин і по вулиці Вокзальна на 370 родин. Одночасно служби міськради опрацьовують варіанти розселення громадян у санаторіях селища Ворзель, а для власників приватних садиб шукаємо можливість закупити тимчасові будинки”, – пояснив Федорук.

Він додав, що на території Храму Андрія Первозванного має з’явитися меморіальний комплекс для вшанування пам’яті загиблих.

“Важливо згадати кожного загиблого поіменно і розказати світу кожну історію – в цьому суть концепції, над якою вже працюють проектні групи. Фонд Віктора Пінчука погодився супроводжувати реалізацію такого комплексу в Бучі”, – наголосив Федорук.

Він зауважив, що окупанти відкинули Бучу в розвитку на 30 років назад, тому влада працює і з містами-побратимами в ЄС, і напряму з донорами, щоб підняти економіку громади.

Фото: Фейсбук