Дмитро Караман був волонтером, а нині пішов добровольцем до ЗСУ.

У дні окупації Ірпеня Дмитро Караман став перевізником на “дорозі смерті”. Російські окупанти чотири рази погрожували розстріляти його, але він продовжував евакуювати людей; на рахунку ірпенця – понад сто врятованих мирних мешканців, йшлося в матеріалі ТСН.

У розпал бойових дій в Ірпені Дмитро з топ-менеджера перетворився на волонтера, який на свій страх та ризик вивозив незнайомих людей із захопленого міста.

Попереду та позаду його машини на маршруті були десятки розстріляних авто, тіла вбитих мирних жителів та блокпости армії рф. Однак йому доводилося десятки разів повертатися до епіцентру бойових дій, аби врятувати мешканців міста.

Сам Дмитро каже, що на блокпостах російські солдати без сорому обмацували жінок, перевіряли скрізь та все. Крім цього, вони брали “данину” за пропуск його машини. Тому у Дмитра завжди були приготовлені для відкупу гроші та алкоголь.

Свою родину Дмитро вивіз однією першою. Чоловік розповідає, що його дружина досі пам’ятає, як заплющувала очі дитини в дорозі та заспокоювала на російських блокпостах. Зі старшою 15-річною дочкою зараз працює психолог, оскільки час евакуації дівчинка бачила тіла вбитих людей.

Сам Дмитро після закінчення евакуації пішов добровольцем до ЗСУ та займається оснащенням своєї бригади.

Фото: Фесбук