Молодий чоловік намагався провести одиночний пікет проти виступу співака.

Під час виступу російського співака Валерія Меладзе на фестивалі Atlas Weekend охорона намагалася вивести хлопця з прапором УПА. Про це йшлося в сюжеті «ТСН».

Повідомляється, що на виступі Меладзе, який був у малиновому піджаку, охорони було набагато більше, ніж на виступах інших виконавців. В результаті сек’юріті не сподобався хлопець, загорнутий в чорно-червоний прапор. Охоронці проявляли надмірну активність, намагаючись відвести хлопця подалі від сцени.

Після втручання знімальної групи хлопця начебто залишили у спокої. Він представився Єгором, і повідомив, що в такий спосіб хотів виявити «мирний протест проти виступу Меладзе». Каже, що сподівався, що таких невдоволених, як він, буде більше.

«Вийшов одиночний пікет, як у Москві», — сказав хлопець.

Також повідомляється, що Меладзе на початку свого виступу пожбурив мікрофон в техніків за кулісами і влаштував з ними сварку. Причиною стало те, що мікрофон начебто був несправним.

На початку виступу співак пожбурив за куліси мікрофон

За словами свідків, які стояли біля сцени, Меладзе кинув мікрофон у когось за кулісами з криком «Ви мене дістали», узяв новий мікрофон і продовжив виступ.

Нагадаємо, раніше громадські організації бойкотували Atlas Weekend та закликали скасувати виступ Меладзе, який був помічений на приватних виступах для сім’ї та прихильників Олександра Лукашенка, а також не коментує окупацію Криму Росією та війну на Донбасі.

Як ми повідомляли, на Atlas Weekend російський гурт заспівав про царя і Крим: глядачі відповіли піснею «Путін-ху*йло».

Фото: інстаграм