Це дружина Оксана Марченко, партнер Тарас Козак та російський бізнесмен Валерій Бітаєв.

Переховуючись у Києві, Віктор Медведчук спілкувався з дуже вузьким колом людей: дружиною Оксаною Марченко і «правою рукою» — екс-депутатом ВРУ Тарасом Козаком. Обидва нині перебувають у Москві, повідомляє анонімний опозиційний російський Телеграм-канал.

Стверджується, що Марченко і Козак виступали посередниками у переговорах із російськими силовиками щодо евакуації Медведчука. В Москві з ними нібито перебував Валерій Бітаєв — співвласник компанії “Цитадель” та радник олігарха Алішера Усманова.

Повідомляється, що Бітаєв відомий в рф, як найбільший посередник між бізнесменами та силовиками.

З Медведчуком він знайомий особисто, мають спільні проекти, які від українського політика курирує Козак. Більшість цих проектів пов’язані з перегонкою палива в ДНР, ЛНР, Придністров’я, Україну та Європу. Їхньою перевалковою базою виступає Новошахтинський завод нафтопродуктів. Офіційно його власником є ​​ТОВ «Петон інвест технолоджі». Насправді ж «Петон» це «сімейний траст» великої групи силовиків, рішал тощо, які через нього отримують гігантські суми від “Газпрому”, мають різні об’єкти по всій Росії. От і Медведчук-Козак-Бітаєв через цей «траст» контролюють цей НПЗ” — йдеться в повідомленні.

Вказано, що Козак і Бітаєв, починаючи з 24 лютого, постійно вибудовували плани «порятунку Медведчука».

Особливо в цьому хотів досягти успіху Бітаєв, який дуже любить розповідати про свої «спецоперації в Анголі» (насправді був там техніком) тощо. Ці люди відверто «морочили» голову переляканому Медведчуку, який чекав на порятунок” — йдеться в повідомленні.

Автори тексту заявляють, що товариші у Медведчука ненадійні, бо сам Медведчук замість Молдови/Придністров’я потрапив до СБУ.

Йде розбір польотів. Козака з моменту затримання Медведчука ніхто не бачив та не чув. Бітаєв поки що доступний” — йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук