Засідання щодо обрання запобіжного заходу голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку заплановане на 13:00 сьогодні - 13 травня.

Про це повідомляє канал “Київ”.

Печерський районний суд Києва розглядатиме клопотання про застосування запобіжного заходу щодо народного депутата Віктора Медведчука, котрого підозрюють у державній зраді.

Прокуратура проситиме для нардепа тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн гривень.

Нагадаємо, вчора, 12 травня Віктор Медведчук прийшов до Офісу Генпрокурора для участі в слідчих діях, де йому вручили підозру у державній зраді. Сказав, що напередодні його не було вдома, тому що він з дружиною їздив до сусідньої області.

Напередодні, 11 травня, генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала нардепам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку підозру у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

Того ж вечора спецпідрозіл СБУ прийшов з обшуками в будинок Медведчука. Проте його не впускала охорона в чорній формі та балаклавах.

Згодом голова Служби безпеки Іван Баканов повідомив, що Тарас Козак перебуває на території Російської Федерації, а Віктор Медведчук – в Україні.

Раніше секретар Рада національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявляв, що РНБО прийняла рішення застосувати санкції щодо Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко через фінансування тероризму.

Щодо Тараса Козака, то ще 2 лютого за підписом президента та рішенням РНБО щодо нардепа запровадили нього персональні санкції на 5 років. У зв’язку з санціями було припинено телетрансляцію телеканалів ZIK, NewsOne і 112 каналу.

Фото: Телеграм