Президент Володимир Зеленський розкрив перші деталі затримання Медведчука.

Подробиці затримання нардепа із «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука повідомив президент у відозверненні.

Таке маскування проросійському політику не допомогло. Медведчук 48 днів ховався в Україні в врешті-решт наважився втекти з країни.

“Дуже символічно, що саме в День космонавтики був затриманий пан Медведчук. Він ховався 48 днів і ось нарешті вирішив спробувати втекти за межі нашої держави. Що ж, для цього «космонавта» — у поганому сенсі слова — не спрацювало знамените «Поехали!»” — зазначив глава держави.

Зеленський зазначив, що Медведчук цинічно використовував військовий камуфляж, щоб втекти. Президент наголосив, що таким чином він підпадає під правила воєнного часу.

Український лідер запропонував росії обміняти Медведчука на українських хлопців і дівчат, які зараз у російському полоні.

“Тож важливо, щоб наші правоохоронні органи і військові розглянули таку можливість, — зазначив він.

Нагадаємо, проросійського політика Віктора Медведчука, який фігурує у кількох кримінальних справах, затримали 12 квітня. Він понад місяць ховався в Україні після того, як утік з-під домашнього арешту у перші дні вторгнення росії в Україну.

Мережа вибухнула мемами після затримання – кума Путіна прирівняли до чмоні.

Фото: Фейсбук