У деяких випадках правоохоронці самі підвозять людей на роботу.

Працівників столичних медичних закладів, які з різних причин не встигли отримати спецперепустки на транспорт, поліція начебто усе одно не пускає в комунальний транспорт. Про це повідомляють користувачі соцмереж.

Зокрема, один з дописувачів виклав відео, на якому, з його слів, медсестра з Інституту раку намагається сісти в маршрутку. Натомість поліцейські вимагають у неї спецквиток і виводять з салону.

«Видали на всіх (спецперепустки – ред.). Тільки я живу за 50 кілометрів, а на добу мені в понеділок… Я працюю в Інституті раку» — пояснила жінка правоохоронцям, після чого ті відвели її у свій автомобіль, начебто щоб відвезти до місця роботи.

Водночас, інші користувачі повідомляють, що не всі подібні історії закінчуються так добре. Журналістка «Громадського» Маряна Пєцух у своєму Facebook пише, що поліція категорично забороняє вхід у метро за відсутності документа; не допомагає навіть фотографія перепустки, яку вам можуть відправити з місця робти в месенджер.

«Якщо ви лікар, але у вас немає спецперепустки, бо ви її не встигли на законних вихідних забрати, особливо якщо ще й живете за містом, але у вас є документ, що ви лікар, і по вайберу вам керівництво скинуло копію перепустки, доблесна поліція вас все одно не пустить в метро. Поки ми знімали півгодини на Видубичах, чотири лікаря отримали розворот-поворот» — пише вона.

Також жінка додає, що аналогічні відмови отримують і пацієнти, «які їхали на огляд чи лягати в лікарню».

Ці інциденти в столичній поліції не коментували, але раніше попередили, що посилили контроль за карантинними обмеженнями в місті. Крім того, ми повідомляли про випадки шахрайства з продажем спецперепусток в інтернеті.

Фото: Фейсбук