З ініціативи комісара поліції Маямі була проведена акція з викупу зброї в містян під назвою Guns 4 Ukraine.

Із Маямі до Ірпеня Київської області цього тижня передадуть 167 одиниць вогнепальної зброї. Про це міський голова Ірпеня Олександр Маркушин повідомив у Telegram.

За словами Маркушина, “в історії міжнародного партнерства України і США це прецедент”.

Ще навесні ми звернулися до наших міжнародних партнерів з проханням про допомогу у боротьбі з російським агресором. У червні, у відповідь на наше прохання, з ініціативи комісара поліції Маямі Кена Рассела була проведена акція з викупу зброї в містян під назвою “Guns 4 Ukraine”. Охочим здати непотрібну зброю пропонували грошову винагороду в розмірі від 50 до 200 доларів за одиницю. До викуплених пістолетів та автоматів поліцейські Маямі додали й конфісковані”, – поінформував міський голова.

За словами мера Ірпеня, завершується юридична процедура передачі зброї, отримані відповідна ліцензія та необхідні дозволи.

Як зауважив Маркушин, “фактично сьогодні ми напрацьовуємо модель, за якою, я щиро вірю, в подальшому Ірпінь та інші міста України зможуть отримувати зброю для своєї оборони. Зокрема тривають перемовини з містом Г’юстон”.

Зброя, яку ми отримаємо від Маямі, буде передана ірпінським поліцейським та бійцям територіальної оборони”, – додав міський голова.

Фото: Фейсбук