Родині Ратушного надійшло багато пожертв.

Мати загиблого київського активіста Романа Ратушного, письменниця Світлана Поваляєва, розповіла, як можна вшанувати пам’ять сина. Родині Ратушного надіслали багато пожертв, і тепер жінка просить надсилати кошти на різні проукраїнські проекти.

Від себе прошу: в пам’ять Романа підтримайте: музей Шевченка, Капелу Бандуристів, Історичну Правду та Новинарню” — написала Поваляєва.

Мама Ратушного поширила допис подруги, в якому та розповідає, як можна перерахувати кошти родині, попри перевищені ліміти.

Оскільки в пам’ять про Романа люди роблять дуже багато щедрих пожертв, всі можливі ліміти, встановлені платіжною системою VISA вже перевищені. Зі свого боку родина Романа зараз виконує певні кроки для вирішення ситуації (є певні рішення, які допоможуть принаймні тимчасово). Важлива рекомендація для благодійників – поповнювати картку не через мобільні пристрої (телефон чи айпад), а через web-версії (комп’ютер чи ноутбук). Таким чином транзакція піде через внутрішні рахунки банку і карта блокуватися не буде. Щоб додатково підстрахуватися використовуйте для поповнення саме IBAN” — йдеться в дописі.

Також для перерахунку з карток інших банків радять використовувати систему Sendmoney “Приватбанку”.

Реквізити карток рідних Романа Ратушного можна знайти за посиланням.

Роман Ратушний загинув у боях під Ізюмом на Харківщині 9 червня — його загін потрапив у засідку. Дату похорону обіцяли повідомити пізніше.

Вулицю біля Протасового Яру можуть перейменувати на честь Ратушного.

Фото: Фейсбук