Мати загиблого у бою з окупантами громадського активіста Романа Ратушного, письменниця Світлана Поваляєва та активісти громадської організації “Захистимо Протасів Яр” закликають депутатів Київради проголосувати за рішення про створення ландшафтного заказника на обох схилах Протасового Яру.

Про це йдеться у публікації на сторінці письменниці у facebook.

“Завтра Київрада голосує за створення ландшафтного заказника на обох схилах Протасового Яру. Це те, про що мріють усі кияни, і мріяв Роман Ратушний.

Це те, за що ми будемо боротися надалі — упорядковувати, захищати і розвивати Протасів Яр. Але для цього нам потрібно, щоб завтра депутати проголосували за це рішення”, – сказано у повідомленні.

Водночас активісти напередодні голосування вирішили поцікавитись у керівництва усіх фракцій Київради, як вони голосуватимуть за це рішення.

“До вашого завтрашнього голосування буде прикута максимальна увага. Закликаємо вас не схибити і довести, що всі ви дієте винятково в інтересах киян”, – наголосили вони.

Нагадаємо, на похороні Ратушного міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв  залишити Протасів Яр зеленою зоною в пам’ять про героя.

Фото: Фейсбук