Білозір звинуватила Матвієнко в виконанні своєї пісні.

Тоня Матвієнко в своєму Інстаграмі відповіла на звинувачення Оксани Білозір: вона пригадала, що ще 11 років тому отримала дозвіл виконувати пісню “Коханий”.

Матвієнко зізналась, що зараз не на часі піднімати такі питання, та все ж вирішила прокоментувати заяви Білозір, яка натякала на судовий позов за виконання Матвієнко пісні “Коханий”.

Матвієнко розповіла, що вперше виконала цю пісню на “Голосі країни”, щоб показати себе з іншого боку. Тоді Руслана як тренер допомогла змінити аранжування, а Костянтин Меладзе підтримав таку ідею.

По завершенню “Голосу” я почала асоціюватися з піснею, тому захотіла її виконувати й далі. Вже під час запису альбому, я звернулася до Оксани Білозір із запитом, чи може пісня потрапити в платівку. На запит отримала негативну відповідь, проте отримала дозвіл на використання пісні під час виступів” – підкреслила Матвієнко.

З початку війни на Донбасі Матвієнко співала “Коханий” військовим ЗСУ.

З початку війни на Донбасі, співала “Коханий” неодноразово нашим захисникам, пісня стала дуже символічною для хлопців в АТО: вони вмикали її з БТРів, лунала в казармах і кожен раз при нашій зустрічі замовляли заспівати саме її. Наразі мені прикро та неприємно, що пані Оксана забулася про свій дозвіл виконувати мені згаданий музичний твір. За 11 років із моменту, коли я заспівала вперше пісню “Коханий”, пані Оксана згадала про це саме зараз“, – зауважила співачка.

Матвієнко додала, що Білозір чомусь згадала про пісню під час війни, а не під час спільних неодноразових зустрічей за кулісами.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Перед тим Оля Полякова прокоментувала претензії Білозір і назвала їх “тупим піаром”.

Фото: Фейсбук