Один з матчів відбудеться у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Матчі плей-офф Чемпіонату України з футболу за місця у кваліфікації Ліги Європи пройдуть з глядачами. Про це у своєму Facebook повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Чиновник пише, що відповідне рішення УАФ погодила з головою Міністерства охорони здоров’я Юрієм Степановим. Кількість доступних місць на стадіонах поки буде обмеженою — заповнюваність не має перевищити 25%.

Вболівальники повертаються на трибуни стадіонів! Щойно, за підсумками нашої робочої зустрічі, міністр охорони здоров’я…

Опубліковано Андрієм Павелком Середа, 22 липня 2020 р.

«У разі позитивного досвіду проведення цих матчів та за умов сприятливої епідемічної ситуації, в серпні МОЗ розгляне можливість допуску на сектори стадіонів вже 50% глядачів», — повідомив Павелко.

Півфінальні матчі плей-офф чемпіонату України відбудуться 25 липня. Один з матчів, у якому зіграють Колос та Дніпро-1, відбудеться у Києві на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського. Початок— о 17:00, рефері Катерина Монзуль з Харкова. 

Інший півфінал, Олександрія — Маріуполь, пройде на стадіоні Ніка в Олександрії. Початок о 19:30, рефері — Анатолій Абдула з Харкова.

Фінальний матч за путівку у 2 раунд кваліфікації Ліги Європи відбудеться 29 липня, місце його проведення залежатиме від того, які команди зіграють між собою.

Фото: сайт Динамо Київ