Трибуни дозволено заповнювати лише на 30%.

Відтак, матчі Ліги Чемпіонів «Динамо» та «Шахтаря», а також та матчі збірної України в Лізі Націй проти Іспанії та Німеччини, які пройдуть на «Олімпійському» в жовтні, зможуть відвідати вболівальники.

Вболівальники повертаються на трибуни в міжнародних матчах!!!Матчі національної збірної України проти Німеччини та…

Опубліковано Андрієм Павелком Четвер, 1 жовтня 2020 р.

При цьому дозволяється реалізація до 30% квитків від загальної кількості місць на стадіоні. Слід зауважити, що кілкість доступних місць на стадіоні може бути й меншою, залежно від рішення місцевої влади. У випадку стрімкого погіршення ситуації з розповсюдженням коронавірусу, матчі можуть відбуватися і без вболівальників на трибунах.

Також зауважимо, що фанатів гостей пускати на трибуни не будуть взагалі.

Нагадаємо, найближчі міжнародні футбольні матчі на «Олімпійському» відбудуться уже за кілька тижнів: збірна України гратиме проти Німеччини 10 жовтня та проти Іспанії 13-го. У цих поєдинках підопічні Андіря Шевченка можуть розраховувати на підтримку 20 тисяч вболівальників на трибунах (всього «Олімпійський» вміщує близько 70 тисяч).

Також нагадаємо, що цього року домашні матчі у Лізі Чемпіонів на «Олімпійському» проводитимуть і «Динамо» з «Шахтарем». Команди вже дізналися суперників по групах.

Фото: фейсбук