Темп розповсюдження коронавірусу в столиці дуже високий.

Поєдинок 2-го туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між «Оболонню» та «Прикарпаттям» відбудеться без глядачів. Про це повідомляє офіційний сайт київського клубу.

В «Оболоні» пояснили це тим, що «рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Київській міській державній адміністрації не було надіслано до офісу клубу». Нагадаємо, раніше київський клуб почав запрошувати глядачів на цей матч, але вчора ввечері Київ та частково область віднесли до «червоної» зони карантину.

Нагадаємо, матч «Оболонь» — «Прикарпаття» почнеться сьогодні о 18:00 на «Оболонь-Арені» у Києві. Переглянути її можна онлайн на офіційному сайті пивоварів. Гра мала відбутися в Івано-Франківську, однак її місце проведення довелося перенести через потрапляння міста в «червону» зону карантинних обмежень.  

Нагадаємо, ще вчора офіційний сайт пивоварів повідомляв про те, що матч відбудеться з глядачами. Водночас, київське «Динамо» ще кілька днів тому повідомило, що матч проти «Десни» 11 вересня проведе без глядачів — через небезпеку епідемії. Цей матч також відбудеться сьогодні у Києві на НСК Олімпійський, початок — о 19-ій. 

Фото: ФК Оболонь