Вимкнення світла в Київській області відбуваються лише за потреби, якщо треба збалансувати енергосистему і є відповідне розпорядження операторами енергосистеми НЕК Укренерго.

Про це повідомивмер міста Ірпінь Олександр Маркушин.

«Уточнення щодо застосування відключень в області. Оператор системи розподілу ДТЕК Київські регіональні електромережі не приймає рішень щодо обмежень електропостачання. Вони відбуваються лише за потреби, якщо треба збалансувати енергосистему і є відповідне розпорядження операторами енергосистеми НЕК Укренерго. В залежності від цих розпорядженнь відбуваються стабілізаційні (згідно із графіками) або екстрені (без графіків) відключення. Дізнатись, які відключення застосовуються в області в конкретний період часу, незалежно, чи є повітряна тривога, чи її немає клієнти можуть 24/7 на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі», – наголосив він.

Раніше Маркушин у своєму телеграм-каналі повідомив, що під час повітряних тривог ДТЕК вимикатиме електроенергію по всій області, щоб уникнути імовірних серйозних аварій, але пізніше видалив це повідомлення.

Фото: Відкриті джерела