Маркетинговий директор одного зі стартапів торгово-промислової групи Fozzy Group В'ячеслав Баранський склав повноваження після скандалу в соцмережах. Про це повідомила пресслужба групи.

Активіст Сергій Стерненко опублікував у Facebook скриншоти з акаунтів Баранського в соцмережах із записами, в яких він хвалить російського репера Басту, який приїхав з концертом до Києва, нецензурно висловлюється про носіння вишиванок та інші.

Скриншоти викликали обурення користувачів соцмереж, багато хто закликав до бойкоту Fozzy Group (магазини Сільпо, Fozzy, Фора).

Прес-служба Fozzy Group заявила, що бізнес групи є, “безумовно, проукраїнським”, вона не поділяє висловлювань Баранського і розуміє, чим викликане обурення.

Також в торгово-промисловій групі зазначають, що Баранський не є директором з маркетингу всієї групи, як вказував, зокрема, Стерненко, а працює маркетинг-директором одного зі стартапів групи.

“Рішення про подальшу співпрацю зі Славою ми прийматимемо після детального вивчення всіх фактів. На даний момент Слава склав свої повноваження на період службового розслідування”, – йдеться в заяві.

На даний момент акаунти Баранського в соцмережах видалені або закриті.

Фото: Фейсбук