Внаслідок нищівного обстрілу Ірпеня загинула матір Катерини Ільченко.

Про це вона повідомила у дописі.

За її словами, вона трохи отямилась і може розповісти свою історію.

Це будинок моїх батьків в Ірпені. Його збудував батько практично своїми руками. Так вийшло, що після інституту він опинився в Росії і багато років прагнув повернутися до України. Тоді це було не так просто, оскільки вільного ринку праці не було. Зі Стерлітамака до Волгограда, з Волгограда до Кишинева і вже з Кишинева під Київ. Він відмовився від квартири та взяв земельну ділянку, бо хотів будинок”, – зазначила Катерина.

Вона зауважила, що її мамка росіянка, вона з Челябінська, де і народилася згодом Катерина. Там залишився її брат, який за його словами, підтримує Путіна.

Вночі 8 березня до нашого будинку потрапив снаряд. Мама була в хаті. У будинку, де завжди було багато гостей. Коли я була школяркою, студенткою. Мої друзі багато років згадували столи, які готувала Мама, щоб їх пригощати. У цей будинок приїжджали родичі із Росії. Їм подобалося. Чистий хвойний запах Ірпіня, Київ, наша гостинність”, – написала жінка в дописі.

Вона розповіла, що від будинку майже нічого не лишилося. “Нічого не залишилося з моєї особистої історії. Жодного предмета, жодної фотографії. І найголовніше – мами. Залишилася лише ненависть”, – пояснила Катерина.

Крім того, вона сказала, що поховати матір вона зараз не може, адже дістатися до будинку нереально.

Фото: Фейсбук