Родини зустрілись і домовились побачитись знову, коли після перемоги боєць повернеться додому.

Про це йшлося в сюжеті ТСН.

Так, мешканка Ірпеня з крихітною донечкою, які разом з військовим потрапили на обкладинку всесвітньовідомого журналу ТІМЕ відшукали одне одного. Хоча й уявлення не мали хто, де і як, кого звати.Жінка з немовлям та військовий потрапили на обкладинку журнала під час евакуації.
Kyiv Media

«Вона просто почала дуже плакати і він взяв її на ручки і просто почав її заспокоювати», – пригадує жінка.

Після виїзду на Рівненщину родина дуже переживала за військового, але він сам їм написав.

Kyiv Media

«Написав: Як ви, як Емма?  Я була дуже щаслива, що він живий, що з ним все гаразд», – каже Юлія.

Виявилось, що бійця звати Влад, йому 19 і він теж з Рівненщини. Тому разом з маленькою Еммою її батьки поїхали подякувати за такого бійця. «Хочем подякувати вам за синочка такого. Ми дуже раді, що у вас все добре. Дуже нас так підтримав», – дякує Юлія.

Kyiv Media

Батьки Влада кажуть, були приголомшені побачивши сина на обкладинці. «Я знала, що він не зовсім у безпечному місці. Я це розуміла, як матір, я це відчувала. В мене спершу був шок», – каже мама бійця. Тато каже, що відчуває гордість за героя.

Сам Влад по телефону говорити не може, але надіслав мамі повідомлення і попросив зачитати.

«Дуже радий, що Емма і її сім’я в безпечному місці та хочу побажати мирного неба, як їм так і всім нашим українцям. Я впевнений, що ми сильна нація і за нами правда. Саме тому ми переможемо. Слава Україні! Героям слава!», – зазначив військовий.

Родини домовилися зустрітися іще, коли  Влад та всі наші захисники повернуться додому.

Фото: скріншоти