Ніна Леоненко володіє понад третиною компанії Panini Ukraine.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Центру «Миротворець».

Зокрема, автори допису зазначають, що за дії 15-річної блогерки мають нести відповідальність її батьки, тож чекають реації Ніни Леоненко на дії її доньки, яка у своєму TikTok-блозі висловила ненависть до України.

«За дії неповнолітніх дітей несуть відповідальність їх батьки. Не є виключенням і мама Лізи, яка є власницею більше ніж третини компанії Panini Ukraine. Хотілося б почути її коментар. Чому, заробляючи в Україні на українцях і маючи громадянство України, вона виховала зі своєї доньки українофобське створіння?», – зазначається у дописі.

За даними YouControl, Леоненко Ніна Сергіївна володіє 35% у ТОВ «Паніні Україна».

Нагадаємо, 19 лютого, Ліза Леоненко опублікувала відеоролик, де висловила свою ненависть до української мови. Усе це супроводжувала кривляннями і грубою лайкою. У мережі уже з’явилась особиста інформація про блогерку та її сім’ю. Усю родину дівчини занесли в базу «Миротворець».

У своєму відео дівчина російською мовою сказала наступне: «Ти живеш в Україні, розмовляй на своїй рідній мові… Да вср*лась мені ваша рідна мова. Якщо людина не любить цю мову, то для чого нею розмовляти. Мене дуже дратує ця мова, особливо її звучання від інших та від себе також. Тому маленькі патріотики зі своєї за*упи і зі своїх сіл, від*біться від мене, будь ласка».

Пізніше Ліза вибачилася, та опублікувала інше відео, вже українською мовою: «Усі в цьому житті роблять помилки, і я – не виняток. Це була реакція на образу мене за погану вимову українською мовою. Насправді я добре знаю українську мову і вільно нею володію, але з невеликим акцентом», – зазначила блогерка.

Фото: Тікток