Європейські лідери прибули до столиці України вранці 16 червня.

Президент Франції Еммануель Макрон прибув з візитом до Києва у супроводі міністра закордонних справ Франції Катріни Колони. Вони разом з канцлером Німеччини Олафом Шольцем і прем’єром Італії Маріо Драгі відвідають Ірпінь, повідомляє BFM TV.

З Драгі і Шольцем ми зустрінемося з президентом Володимиром Зеленським, а також поїдемо в Ірпінь, де сталися вбивства“, – заявив Макрон.

Він підкреслив, що візит трьох європейських лідерів дуже важливий для України, Європи та глобальної стабільності.

Також з делегацією приїхала міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна.

Ця поїздка дуже важлива для України, Європи та глобальної стабільності“, – сказала вона у коментарі.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц запевнив Україну у постійній повній підтримці у боротьбі з нападом Росії. Про це він сказав під час спілкування з журналістами у поїзді дорогою до Києва, пише Bild.

Важливо, коли глави урядів трьох великих країн, які брали участь у створенні Європейського економічного співтовариства, їдуть до Києва та демонструють свою підтримку Україні та громадянам України у цій особливій військовій ситуації“, – сказав Шольц.

Підтримка продовжуватиметься доти, доки це необхідно для боротьби України.

Але ми не просто хочемо продемонструвати солідарність, ми також хочемо запевнити, що допомога, яку ми організуємо, фінансова, гуманітарна, а також коли йдеться про зброю, буде продовжено“, – додав канцлер

Фото: Фейсбук