Кошти виплачуватимуть з бюджету міста.

У Києві присуджено стипендію голови міської державної адміністрації видатним спортсменам міста за 2021 рік. Відповідний перелік переможців затверджено розпорядженням КМДА.

Стипендію від міста отримають 96 спортсменів, які успішно виступили на спортивних змаганнях міжнародного рівня. Зокрема, у чемпіонатах світу, Європи, Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх. Столичні спортсмени яскраво проявили себе у низці видів спорту: біатлон, бойове самбо, бокс, велоспорт, веслування, волейбол, спортивна і художня гімнастика, легка атлетика, пауерліфтинг, стрибки у воду, сучасне п’ятиборство, триатлон, фехтування та в багатьох інших.

Зауважимо, що в списку є, зокрема, представниці збірної України з біатлону Олена Підгрушна та Юлія Джима, чемпіонка світу з дзюдо Дарія Білодід, багаторазова чемпіонка світу, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Стипендії виплачуватимуть у межах видатків, передбачених у міському бюджеті в галузі «Фізична культура і спорт». Це рішення ухвалено не лише для заохочення видатних спортсменів Києва, а й для активізації фізкультурно-спортивних організацій міста.

Зауважимо, що згідно з даними сайту КМДА, стипендія виплачується щомісячно у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів (у 2021-му році — 2270 гривень).

А нещодавно киянку позбавили ​​титулу чемпіонки світу зі швидких шахів, хоча прямих доказів нечесної гри досі немає.

Фото: Фейсбук