Ідеться про допомогу від Гуманітарного штабу Києва.

У столичних Центрах надання адміністративних послуг 7480 внутрішньо переміщених осіб отримали талони, що дають право на отримання допомоги від столиці в міських терцентрах. Ідеться про допомогу від Гуманітарного штабу Києва, а саме про продуктові набори — повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні ми маємо гуртуватися і допомагати один одному чим можемо. Одне із завдань міста – підтримка українців, які змушені були покинути свої домівки через бойові дії. З цією метою з резервів Гуманітарного штабу Києва виділено майже 1500 тонн продуктів для надання переселенцям», – розповів Поворозник.

Він також додав, що за п’ять днів продуктові набори отримали близько 2420 внутрішньо переміщених осіб.

В КМДА нагадують, що всього 100 тисяч наборів продуктів довготривалого зберігання підготував Гуманітарний штаб Києва для внутрішньо переміщених осіб. У разі збільшення зареєстрованих вимушених переселенців у столиці місто в найкоротший термін готове підготувати додаткові набори в необхідній кількості.

В 11 міських ЦНАПах працюють 110 фахівців, які оформлюють талони на отримання продуктових наборів. Механізм отримання допомоги оптимально спрощено і саму процедуру організовано максимально зручно для людей.

Внутрішньо переміщеним особам потрібно з паспортом та довідкою про взяття на облік як ВПО, довідкою про присвоєння реєстраційного номера облікової карти платника податків прийти до одного з міських ЦНАПів та отримати талон, що дає право на отримання допомоги від столиці в міських терцентрах. Для цього у ЦНАПі на рецепції необхідно отримати номер електронної черги і відповідно до нього вже отримати талон на отримання допомоги.

Аби не стояти у черзі, записатися на прийом у ЦНАП можна через міський застосунок «Київ Цифровий», або через Портал надання адміністративних послуг і приїхати вже на визначений час, вказують в КМДА. Після отримання талону, протягом 45 днів, внутрішньо переміщені особи можуть забрати свій продуктовий набір у будь-якому з 33-х місць видачі. Перелік усіх адрес вказано на зворотному боці самого талона.

Фото: Фейсбук