На 2021 рік заплановано приватизацію заводу.

Офіс Генпрокурора відстояв у Верховному Суді повернення державі незаконно відчуженого майна заводу «Більшовик» у Києві. Про це повідомляє сайт Офісу генпрокурора.

Судді не задовольнили касаційну скаргу по цій справі.

«За участі Офісу Генерального прокурора Верховним Судом залишено без задоволення касаційну скаргу суб’єкта господарювання та без змін рішення суду апеляційної інстанції про визнання недійсними торгів та повернення державі нежитлових будівель машинобудівного заводу площею понад 6,3 тис кв м, що розташовані у м. Києві», – йдеться у повідомленні.

В ГПУ наголошують, що нерухоме майно машинобудівного заводу, органом управління яким є держава в особі Фонду держмайна України, було відчужено всупереч волі власника поза приватизаційною процедурою. Правомірність проведення відповідних торгів є предметом 4 судових справ.

Минулого року за участю прокуратури Північним апеляційним господарським судом скасовано рішення суду першої інстанції та постановлено нове, яким результати електронних торгів визнано недійсними, але один із відповідачів подав касаційну скаргу.

Раніше ми вже писали про те, що касаційний суд повернув Фонду держмайна п’ять відчужених об’єктів заводу «Більшовик».

У кінці минулого року голова уряду Денис Шмигаль анонсував приватизацію заводу «Більшовик» на 2021 рік. Перед тим ФДМУ визначилася із компанією-радником при продажу майна підприємства.

Фото: Фейсбук