В чому суть інструкцій, вона не уточнила. Днями Магучіх сфотографувалася з росіянкою вдруге.

Українська легкоатлетка, молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх розповіла, що після її скандального фотографування з росіянкою Марією Ласіцкене на Олімпіаді в Токіо, у українських спортсменів з’явилися інструкції з правилами поведінки. Про це вона сказала в інтерв’ю «Інформатор ФМ».

При цьому жодних деталей спортсменка не навела.

«Інструкції з’явилися, але рухаємося далі. Побачимо, як це буде у майбутньому», — лаконічно зазначила Магучіх.

Вона також поскаржилася, що важко сприйняла критику через фото із Ласіцкене.

«Звісно, трохи емоціонально важче. Це було важко, коли ми були на Олімпіаді та все відбулося. Але потім мене моя тренерка налаштовувала, що треба абстрагуватися, робити свою справу та спокійніше реагувати на це. Дякую їй та моїм батькам, які мене підтримували, а також ще багатьох людей, які висловлювали підтримку. Це допомагало не опускати руки» — розповіла Магучіх.

Нагадаємо, під час Олімпійських Ігор в Токіо, де Магучіх виборола бронзову медаль, українка зробила спільне фото з Ласіцкене, яка має звання капітана армії країни-агресора — РФ. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр тоді відреагувала на це і нагадала, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Сама Магучіх заявила після прибуття в Україну, що фотографуванням із Ласіцкене не висловлювала «жодної політичної позиції», та що між Україною і РФ триває війна.

Натомість вже за кілька тижнів Магучіх знову фотографувалася з Ласіцкене, після чого заявила, що хоча б не обіймалася з росіянкою.

Фото: Фейсбук