Попри карантин та будень, чимало киян вирішили одружитися 21 січня 2021 року, адже це красива дата.

Про це розповіли в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

21.01.2021 – дата, яка подобається всім любителям нумерології. Однак, окрім «цифрових учених», подобаються такі дати й молодятам. Деякі закохані пари заздалегідь продумуть, коли одружуватися, щоб цей день запам’ятати не лише урочистістю самої події, а й певною містичністю.

Знімальна група телеканалу «Київ» побувала в одному зі столичних РАЦСів, щоб на власні очі побачити, чи багато пар сьогодні одружуються.

У РАЦСі Шевченківського району сьогодні, 21 січня, братимуть шлюб 3 пари. А це – велика кількість, як для четверга, та ще й в умовах локадуну. Зазвичай закохані надають перевагу для одруження вихідним.

Журналістка програми «Київ.NewsRoom» поспілкувалася з одними молодятами та розпитала, як вони обирали дату весілля.

Наречений Іван розповів, що обирали дату спеціально. По-перше, через те, що 21.01.21 – у сумі дає число 7, яке є щасливим для молодят. По-друге, таку дату легко запам’ятати.

Цікаво, що 21 січня в Києві, за попередніми даними, реєструватимуть шлюб близько 120 пар. А це, зі свого боку, удвічі більша кількість, ніж зазвичай у будень.

Загалом в Україні сьогодні, 21 січня, планують одружитися понад 1000 пар. І це попри те, що під час локдауну зачинені всі заклади.

До слова, через локдаун, весілля в РАЦСах відбуваються з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Фото: pixabay