Кілька тижнів тому правоохоронці повідомили, що «припинили діяльність піраміди».

Магазини ювелірної мережі B2B Jewelry в Україні продовжують працювати — правоохоронці чекають, що вкладники проекту почнуть обмінювати сертифікати, щоб повернути свої гроші.

Про це сьогодні повідомила прес-служба СБУ, щоправда, традиційно не вказуючи назви закладу. Нагадаємо, правоохоронці у своїх повідомленнях не пишуть про B2B Jewelry, але при цьому викладають фото з сертифікатами цієї компанії.

Також в СБУ кажуть, що слідчі нині повідомляють про підозри організаторам фінансової піраміди (їм закидають привласнення понад 250 мільйонів доларів).

«Наразі організатору піраміди, керівнику та головному бухгалтеру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 222, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Двом фігурантам обрано запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту» — йдеться у повідомленні.

Розгляд запобіжного заходу бухгалтеру підприємства відбудеться вже завтра, 9 вересня. А про цілодобовий домашній арешт для засновника B2B Jewelry Миколи Гонти ми повідомляли напередодні.

Нагадаємо, 2 тижні тому в СБУ повідомили, що викрили і припинили діяльність фінансової піраміди, «інвесторами» якої стали понад 600 тисяч громадян. За версією силовиків, організатори привласнили 250 мільйонів доларів вкладів: на них вони купили 18 елітних позашляховиків вартістю понад 100 тисяч доларів кожний, коштовності, та навіть один з островів Дніпровського каскаду з кіькома будинками. Загалом до фінансової оборудки причетні понад 20 осіб.

Фото: фейсбук