Чоловіки у військовому камуфляжі ввірвалися до приміщення 5-зіркового готелю Premier Palace в Києві й вимагають, аби готель надав свої номери для проживання вимушених переселенців, чиє житло знищили російські окупанти.

Про це повідомляє Суспільне.

Чоловік, який назвався Василем М’ягким, сказав журналістам, що до готелю прийшли “цивільні”, які хочуть допомогти націоналізувати бізнес, що належить “друзям Путіна”. 

“У хлопців, які зібрались є інформація із ЗМІ, про фактичних бенефіціарів цього готельного бізнесу. Це громадяни РФ, близькі до Путіна люди. Путін нагороджує їх медалями, орденами, там є злодії в законі… Президентом підписаний указ про засади примусового вилучення майна, яке належить РФ та її резидентам. Ми хочемо допомогти державі з виявленням такого майна і націоналізацією”.

Він також стверджує, що серед присутніх є представники різних організацій. М’ягкий пояснює, що вони долучилися до територіальної оборони, але поки ще не пройшли всі бюрократичні процеси оформлення.

У деяких з них є зелені пов’язки на руках, які використовують військовослужбовці Збройних сил України. 

Водночас як повідомила юристка готелю Ганна Соловйова, люди, які прийшли в готель “апелювати щодо націоналізації бізнесу”.

“Коли вони запитали, яку кількість ми можемо розташувати в готелі, які залишились без домівок. Ми їм надали відповідь, це теж їх не влаштувало. Вони не пішли, почали знову ж таки апелювати щодо націоналізації бізнесу. Тому, як я розумію, це провокація, зайти запитати: чи можете ви надати, ви отримали відповідь: так, безкоштовно. І це все одно їх не влаштувало”, — сказала Соловйова.

Як повідомила речниця Шевченківського управління поліції Анна Зубрєва, до готелю прийшли “чоловіки у камуфляжі”, вони нібито попросити, щоб у цьому готелі проживали люди, які залишилися без житла в Києві та Київські області.

“На місці працює слідчо-оперативна група, опитуються всі особи, які там перебувають, аби з’ясувати всі деталі цієї події. Після буде прийнято рішення про надання події правової кваліфікації”, — зазначила вона.

Відповідно до сервісу, який містить реєстраційні дані, ТОВ “ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ” має власників-громадян РФ.

Фото: Суспільне