Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує почати канікули у школах 18 жовтня.

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Про це міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю Радіо Свобода“.

Ляшко пояснює, що це дозволить “стримати активний епідпроцес”, який зараз фіксується в Україні. Проте міністр наразі не готовий відповісти, скільки триватимуть осінні канікули.

“Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення”, – говорить міністр.

Відмітимо, у Харківській області школярів відправлять на канікули з 18 жовтня з метою стримати розповсюдження коронавірусу.

КиївMedia з’ясовує чи пристане до рекомендацій міністра Київ.

Фото: піксабей