До нього увійшли 13 треків: «Херсон», «Кафе Надія», «Місто», «Люцифер» та інші. Три пісні записані спільно з іншими виконавцями: «Монтеск’є», Юрій Бондарчук, Sasha Boole, а ще дві є каверами («Черемхова віхола», «Рекет»).

Альбом викладено на YouTube.

1 вересня Паліндром випустив свій третій альбом Придумано в черзі. До LP ввійшло 13 треків.

Паліндром (справжнє ім’я — Степан Бурбан) — український репер, співак, композитор, режисер та музичний продюсер. Степан також учасник львівського реп-гурту Глава 94 та виступає під псевдонімом Кашляючий Ед.

Особливе місце Паліндром присвятив пісні про Херсон. Спільна колаба з Ukraїner присвячена тимчасово окупованим містам України.

“Це єдина пісня на альбомі, яка написана після 24 лютого. Коли я з батьком їздив у дитинстві в Крим, ми завжди слухали якусь ретро музику в дорозі. Іноді, зупинялися в Херсоні. Вірю, що вже зовсім скоро ми зможемо повторити такий тріп вже під мій трек”.

Музикант назвав свій альбом «річним сеансом проговорення травм різного штибу». Паліндром висловив сподівання, що альбом дасть слухачам змогу «проговорити вголос особисті травми та набуті комплекси», якщо вони цього потребують.

Альбом можна прослухати на Apple Music, Spotify, Deezer та SoundCloud.

Фото: Скріншот з YouTube