За кілька місяців ректорат презентує «програму трансформації» вишу. Раніше стало відомо, що на території НАУ збудують величезний ЖК.

Під час виступу на засіданні Комітету освіти і науки Верховної ради ректор НАУ Максим Луцький пообіцяв перетворити виш на «університет майбутнього» за рахунок коштів інвесторів та бізнесу. Про це повідомляють «Українські новини».

За словами Луцького, «представники науки, бізнесу та держави мають об’єднатися, щоб перетворити НАУ в сучасний інноваційний навчальний заклад світового рівня».

Луцький повідомив також, на ремонтні роботи на території НАУ необхідно близько мільярда гривень, і при цьому він не чекає їх від держави.

Видання зазначає, що ректор НАУ також розповів, що університет спільно з представниками бізнесу розробляє програму трансформації, яка передбачає реконструкцію корпусів та будівництво нових, створення сучасного кампусу та колівінгів для викладачів і студентів, оновлення технічного оснащення, спортивного стадіону, харчового блоку. Програму обіцяють презентувати за кілька місяців.

Нагадаємо, у вересні стало відомо, що в останній день роботи Державна будівельно-архітектурна інспекція видала дозвіл на будівництво 14 висоток на понад 1600 квартир на території Національного авіаційного університету. Будівництво складає 10% річного об’єму ринку Києва.

Зауважимо: Луцький фактично керував НАУ ще з 2008 до 2015 року, коли був проректором. З 2015 він працював в інших вишах, а у лютому 2021-го його обрали ректором НАУ. Луцький — колишній член «Партії регіонів» та кум одіозного екс-міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. Нещодавно він разом з екс-регіоналом, а нині міністром освіти Шкарлетом вручали студентам символічний студентський квиток. Шкарлет три роки – з 2005-го по 2008-й – був у докторантурі НАУ, коли Луцький обіймав посаду проректора цього університету. Міністром освіти в той час був Табачник.

Нещодавно на хабарі в 20 тисяч доларів було затримано начальника льотної академії НАУ.

Студенти НАУ тим часом скаржаться на жахливі умови проживання в гуртожитках, де десятиліттями не робили ремонт.

Фото: Фейсбук