Румунського тренера призначили на посаду лише 23 липня.

Мірча Луческу — більше не головний тренер київського «Динамо». Про це повідомляє сьогодні румунське видання «Gazeta Sporturilor».

За цією інформацією, Луческу уже покинув базу клубу. Причиною такого рішення він, начебто, називає ставлення вболівальників до своєї персони.

«На жаль, я вирішив відмовитися від можливої співпраці з «Динамо» Київ. Дякую братам Суркісам за виявлену довіру та запрошення в клуб. Але я не можу працювати у ворожій атмосфері, яка особливо надходить від групи ультрас клубу, чиєї підтримки так потребує команда», — пояснив Містер.

За словами Луческу, за його тривалу тренерську кар’єру такого «вітання» від фанатів він ще не мав.

«Я не можу прийняти те, що фанати діють проти інтересів свого клубу. Думаю, це був час для змін, які привели б до підвищення рівня суперництва і мотивації, повернули б клуб на той рівень, на якому він і повинен знаходитися… Моя поява в «Динамо» не мала нічого спільного з цифрами в контракті, гроші мене цікавлять в останню чергу» — додав Луческу.

Зазначимо, офіційний сайт «Динамо» цю інформацію поки не підтвердив і не спростував.

Нагадаємо, про призначення Луческу головним тренером Ігор Суркіс повідомив лише минулого тижня; в Києві тренер мав отримувати 3 мільйони євро на сезон і підписав 2-річний контракт. Проти його призначення висловилися ультрас, а також легенди «Динамо».

ОНОВЛЕНО о 21:10

Прес-служба “Динамо” спростувала цю інформацію в коментарі “Громадському радіо”. Президент клубу Ігор Суркіс в коментарі Спорт-Експресу запевнив, що йому нічого не відомо про відставку Луческу. А в коментарі “Циганик LIVE” нібито після розмови з Луческу, запевнив, що у “Динамо” “є тренер”.