Головний тренер київського «Динамо» розповів, чому вирішив залишитись у команді, попри війну в Україні.

Головний тренер київського “Динамо” Мірча Луческу різко відповів на заклики залишити столичний клуб через війну в Україні. Румунський фахівець назвав невдахами таких людей і зазначив, що продовжуватиме виконувати свої функції наставника “біло-синіх” — про це сам Луческу заявив в інтерв’ю Sport Total FM.

«Я намагаюся виконувати свій обов’язок як чоловік, не залишаючи клуб у тяжкій ситуації. Не піду і не підведу команду на момент такої біди. У Румунії багато хто говорить, що мені потрібно все кинути і зайнятися бізнесом. Є різні люди, а це невдахи та агресивні особи.

Вони просто говорять якусь нісенітницю, щоб привернути до себе увагу. Такий наш світ. Як у Румунії, так і всюди. Ви знаєте, кому можна подібне говорити, а кому не можна коментувати, лаяти чи давати поради.

Чемпіонати потрібно грати в рідній країні, а не в еміграції. Тому УПЛ треба проводити в Україні, це найголовніше. Не можна грати за кордоном, тому що кожен футбольний клуб має своїх уболівальників, які не можуть приїхати», — сказав Луческу.

Нагадаємо, Луческу не підтримав виключення Росії з міжнародних змагань.

Фото: Фейсбук