Знайомство тренера та гравців нарешті відбулося.

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу провів перше тренування в команді. Румунський фахівець познайомився з гравцями і представив свій тренерський штаб — повідомляє сайт столичного клубу.

Під час знайомства румун заявив, що вважає всіх гравців «Динамо» талановитими, і закликав їх реалізувати свій потенціал.

«Починайте готуватися до великих баталій з сьогоднішнього дня. Для мене найголовніше – це комунікація, діалог з кожним з вас. Дуже важливо, щоб ми знайшли спільну мову» — сказав Луческу.

Після цього він представив свій тренерський штаб у повному складі. Як ми і повідомляли, до нього увійшли екс-гравці першої команди киян Олег Гусєв, Огнен Вукоєвич, а також Михайло Михайлов (тренер воротарів), Дієго Лонго (італійський фахівець) та Еміл Карас (молдавський фахівець).

Тренерський штаб киян у повному складі

Гравці «Динамо» натомість подарували Містеру футболку клубу з цифрою «75» — 29 липня Луческу виповнилося саме стільки років. Після цього команда провела перше після відпустки тренування.

Окрім Луческу, з командою поспілкувався також президент київського клубу Ігор Суркіс. Він звернувся до гравців з дуже своєрідною мотиваційною промовою.

Ігор Суркіс звертається до команди

«Він хоче трофеїв (Луческу – ред.). Але трофеїв не для себе, а, перш за все, для вас… Вважаю, що якщо з цим тренером у вас не вийде, тоді, напевно, потрібно буде міняти всіх вас. Успіхів вам і всього самого найкращого!» — заявив Суркіс.

Нагадаємо, напередодні «Динамо» офіційно презентувало Луческу, а Ігор Суркіс пообіцяв припинити фанатське свавілля з боку «ультрасів». Нагадаємо, частина фанів столичного клубу вкрай вороже сприймають луческу через його 12-річний період роботи в «Шахтарі», з яким він здобув чимало трофеїв.

Фото: Facebook