Центр захисту тварин розповів зворушливу історію кохання двох хаскі.

Співробітники КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» стали свідками незвичайної історії собачого кохання, яка відбувалася в Притулку для тварин в Бородянському районі.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Центру захисту тварин.

На початку червня волонтери привезли до Притулку для тварин парочку яскравих собак хаскі – Арчі й Оллі. Достеменно невідомо, як дві породисті собаки опинилися на вулиці.

Багато людей телефонували до Притулку, щоб забрати песиків поодинці. Але справа в тому, що Арчі й Оллі не можуть жити одне без одного.

Спочатку співробітники розселили собак по різних вольєрах, але Оллі відразу почала скавчати та «плакати» без Арчі. Жіноча істерика скінчилась лише після того, як їй повернули коханого. А от Арчі сам не ходить на прогулянки. Постійно зупиняється і чекає на Оллі.

Закохані собаки все роблять тільки разом.

Тому перед співробітниками КМЛВМ стояло важке завдання – знайти дім двом дорослим, активним хаскі.

Згодом песикикам знайшли дім.

“Тепер Арчі й Оллі мають чудових господарів, вдосталь смачненького й активних прогулянок разом”, – пишуть в Центрі.

До слова, у Притулку знаходиться близько 450 тварин. Кожен з них має свою неповторну життєву історію, характер, особливості. Але всі вони потребують любові та уваги господарів.

Якщо Ви вирішили подарувати одному з них дім, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців за телефонами: +380932186736, +380443660406.

Нагадаємо, у столиці для двомісячного щеня шукають люблячу домівку.

Фото: facebook