Один з героїв листівки пес Бублик, якого Уляна несла на руках через блокпости.

Фото листівок жінка оприлюднила на своїй сторінці в Інстаграм.

Так, українська журналістка та художниця з російським паспортом Уляна Купновицька створила українську версію фантиків від культової жуйки Love is. За її словами, це малюнки аквареллю на тему війни у нашій країні. Один з героїв листівок собака Бублик, якого художниця несла на руках через блокпости, рятуючись із окупованої російськими військами Київщини.

“Це експеримент. І акварельний, і жанровий. Моя колишня колега Марина запропонувала спробувати створити картинки у стилі Love is… Але на український манер і у своєму стилі. Знаю, ідея вже не нова, але чергове випробування (акварель для мене для мене все одно, що не їсти після шостої вечора – ну дуже складно). Тим більше, думаю, порадую колегу (Марина не зізнається, але вона моя велика фанатка, причому не тільки моєї творчості). Ну от, вийшло якось так”, – написала художниця.

На листівках зображено життя пар під час війни в Україні. Закохані сперечаються про те, хто більше ненавидить “русню”, разом консервують огірки для збивання ворожих безпілотників, насолоджуються видовищем знищення російських танків, піклуються один про одного в бомбосховищі, дивляться “головне заспокійливе країни” радника ОП Олексія Арестовича та інше.

Фото: Інстаграм